fbpx
preloader

Majutuse reeglid

Majutuse reeglid kehtivad kõigile isikutele/külastajatele, kes viibivad Watermill Resort territooriumil (Puidu, Leebiku, Tõrva vald, Valgamaa)

 1. Majutuse broneerija peab olema vähemalt 18- aastane teovõimaline isik. Alaealised saavad puhkemaja kasutada vaid koos täiskasvanuga. Kui nõuet on rikutud, siis selle eest vastutab isik, kelle pangakontolt on tellimus tasutud.
 2. Majutuse broneerija vastutab enda ja endaga kaasas olevate isikute turvalisuse eest, et neil on oskused ja kogemused esemete kasutamiseks. Majutuse broneerimisega võtad vastutuse, et kasutad või lubad endaga kaasas oleval isikul kasutada esemeid (kohvimasin, röster, pliit, ahi jne), siis on eseme kasutamiseks piisavad oskused olemas. Kui tekib täiendavaid küsimusi, siis seadmete kasutusjuhendid asuvad köögikapis ja kui nendest ei piisa, siis võtke meiega palun telefoni teel ühendust. Me ei lisa hoiatussedeleid erinevate asjade ohtlikkuse kohta, sest eeldame, et ohte oskab inimene ise ette näha. Nt märja jalaga plaaditud põrandal käimine on ohtlik ning võib kaasa tuua tervisekahjustuse, olenevalt ilmatikuoludest võib terrass ja tänavakivi muutuda libedaks (vihm, jää jms). Kui oled puhkemaja territooriumil või kasutad meie esemeid, siis broneerides kinnitad meile, et oled riskidest teadlik ning käitud nii, et need ei muutuks ohtlikuks. Kui Sul oskused eseme kasutamiseks puuduvad ning sa siiski kasutad eset, siis vastutad tagajärgede eest ise. Puhkemaja ei vastuta tekitatud kahju eest.
 3. Puhkemajja sisseregistreerimine on alates 16.00 ja väljaregistreerimine hiljemalt kell 12.30. Peale seda vahetub puhkemajal automaatselt ukekood ning majja siseneda ei ole enam võimalik.
 4. Külastajatel on keelatud kahjustada keskkonda, sh loodust, aeda jms. Samuti häirida ümbruskonna elanikke ja loomi. Valju muusika kuulamine õuealal on keelatud.
 5. Külastajad ei tohi puhkemaja jätte seisukorda, mis nõuab süvapuhastust (nt määrdunud vaibad, seinad, diivan jne). Puhkemajal on õigus nõuda lisatasu, kui maja puhastamine vajab mahukamaid toiminguid kui tavapäraselt. Tavapärase koristamise all mõeldakse tolmuimejaga puhastamist, põrandate märgpesu, tolmu pühkimist jms.
 6. Territooriumil on videovalve (parkla/sissepääsu juures).
 7. Lõkke tegemine territooriumil on keelatud. Lubatud on grilli kasutamine selleks ettenähtud kohas.
 8. Peod ei ole puhkemajas lubatud. Samuti on keelatud valju muusika kuulamine väljas, sest see kostub kaugemale ning häiriks kohalikke elanikke ja loomi.
 9. Saunas ole ettevaatlik, et hoiaksid piisavat distantsi kerisega ning ei kõrvetaks ennast. Majutuse broneerija vasutab saunas enda, oma kaaslase ja ka laste eest, et nad ei kõrvetaks ennast ega saaks muid kahjustusi. Saunas ei ole vihtlemine lubatud. Samuti on saunas keelatud koorimiskreemide, mee või muu määriva kehahooldusvahendi kasutamine. Saunas soovitame istumise all kasutada istumisalust või rätikut.
 10. Majutuse broneerija vastutab enda ja endaga kaasas olevate isikute turvalisuse eest, et neil on oskused ja kogemused esemete kasutamiseks. Nt märja jalaga plaaditud põrandal käimine on ohtlik ning võib kaasa tuua tervisekahjustuse, olenevalt ilmatikuoludest võib terrass ja tänavakivi muutuda libedaks (vihm, jää jms). Kui tekib täiendavaid küsimusi seadmete kasutamise osas, siis võtke meiega telefoni teel ühendust. Esmaabi kott ning tulekustutustekk asuvad sissepääsu juures nagis.
 11. Iga külastaja vastutab enda ja laste ohutuse eest ise. Jões ujumine vaid omal vastutusel. Jõe põhjas on kive ning see on konarlik, ohtudega tuleb arvestada. Tuleb arvestada vee tasemega ja vooluga jões. Kui on kõrge veetase ning suurem vool, siis vette minek ei ole soovituslik. Jõkke võib minna vaid inimene, kes ei ole tarbinud alkoholi ega muid aineid. Paadisõidul on kohustus kanda päästevesti ning see toimub omal vastutusel. Paadisõitu soovitame alustada vastuvoolu, siis on kindel, et tagasi aerutamisega ei tule raskusi ja jõuab kenasti ka tagasi. Allavoolu minnes võib olla jões kive, mis ei pruugi alati olenevalt veetasemest näha olla.
 12. Täiskasvanud vastutavad tekitatud kahju eest, sh laste poolt tekitatud kahju.
 13. Puhkemajal on õigus keelduda majutusteenuse pakkumisest isikule, kes varem on majutusasutusele põhjustanud kahju, kes on põhjustanud teistes majutusasutustes kahju või ei ole majutusasutuse jaoks heas nimekirjas (politsei poolt tagaotsitavad, joobeseisundis jms).
 14. Majutuses võivad ööbida vaid isikud, kes on broneeringu tegemisel sisseregistreerituks märgitud. Reeglite rikkumisel on majutajal õigus külastajad territooriumilt ära saata ning majutuse eest tasutud tasu mitte tagastada.
 15. Lemmikloomad ei ole majutusasutuses lubatud, sh hästikäituvad. Trahv reeglite rikkumise eest on 2000 eurot. Reeglite rikkumisel on majutajal õigus külastajad territooriumilt ära saata ning majutuse eest tasutud tasu mitte tagastada.
 16. Suitsetamine on majutuses keelatud nii siseruumides kui terrassil. Suitsetamise all peetakse silmas tubakat, kanepit, e-sigaretti jne. Trahv suitsetamise eest siseruumides ja terrassil on 2000 eurot. Tubaka suitsetamine on lubatud vaid selleks ettenähtud kohas ehk grillimisala juures. Reeglite rikkumisel on majutajal õigus külastajad territooriumilt ära saata ning majutuse eest tasutud tasu mitte tagastada.
 17. Küünalde põletamine ei ole puhkemajas lubatud. Puhkemajas on olemas LED küünlad, mis loovad samuti hubase olemise.
 18. Köögis olevate seadmete kasutusjuhendid asuvad köögikapis. Palun jälgi, et kasutad seadmeid õigesti.
 19. Puhkemaja ei vastuta raha, väärisesemete ja muude külastajate asjade kahjustumise ja kaotsimineku eest.
 20. Külalistel ei ole lubatud puhkemajas mööblit ümber tõsta. Samuti ei ole lubatud muu inventari eemaldamine ja tõstmine
 21. Puhkemajal on õigus nõuda kahju tekitamise eest hüvitist (sh remont ja uue inventari soetamine)
 22. Külalistel, kes rikuvad maja reegleid, tuleb lahkuda koheselt ning nad peavad tasuma tekitatud kahju eest. Kliendi poolt majutuse eest tasutud summa tagastamisele sellisel juhul ei kuulu.
 23. Kui näed suitsu, veeuputust, tunned suitsuhaisu vms siis palun helista kohe telefonil +3725273285. Tulekahju korral helista kohe päästeametisse telefonil 112. Kui saad omalt poolt aidata kaasa kahju vähendamisele, siis palun tee seda kindlasti (nt vesi kinni keerata, peatada tule levikut jms). Kui olukord nõuab, siis sõida autoga ohutusse kohta (värava juurde). Sissesõidutee puhkemaja juurde peab avatuks jääma, et tagada päästeameti kiire ligipääs.

 

 

 

 

SUPERPAKKUMINE! Peatu meie juures pikemalt ning saad majutuse soodsama hinnaga- 5 päeva kokku 990 eurot.

Pole vahet, kas tuled kahekesi või koos lastega, hind on sama!