fbpx
preloader

Müügitingimused

 1. Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja Ostukeskkonna watermillresort.ee (edaspidi Watermill e-pood) omaniku Watermill OÜ (edaspidi Watermill) vahel Watermill e-poes vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta. Lisaks reguleerivad Watermill e-poest teenuste ja toodete ostmisell tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
2. E-poes tohib tehinguid teha vähemalt 18-aastane teovõimeline isik. Nõuetele mittevastava isiku poolt tehtud tellimuse tagajärgede eest vastutab isik, kelle pangakontolt on maksmine toimunud.
3. Kõik hinnad on eurodes ja käibemaksu ei sisalda.

Tellimuse tegemine

1. Telllimusi saab Watermill e-poes esitada külalisena.
2. Klient valib e-poest välja sobilikus vääringus kinkekaardi ja lisab ostukorvi.
3. Klient täidab andmed ja sisestab e-maili, kuhu soovib saata unikaalse koodiga kinkekaardi.
4. Klient kinnitab ostukorvi ja tasub kauba eest müüja poolt pakutud maksekeskkondades. Klient kontrollib enne arve tasumist, et arves toodud andmed vastavad kliendi reaalsele soovile.
5. Pärast kauba eest tasumist tuleb kliendil vajutada ,,Tagasi kaupmehe juurde´´
6. Tellimuse kättesaamise kohta saadab müüja kliendile tellimuse kinnituse, eeldusel, et arve tasumine oli edukas.

Tarnetingimused

Pärast ülekande sooritamist saadetakse kinkekaart kliendi poolt antud e-maili aadressile. Kinkekaardile on märgitud unikaalne kood. Kinkekaardi kehtivusaeg on 1 aasta.

Teenuse/kauba eest tasumine

1. Kliendi poole e-poest ostetud teenuse /kauba eest tuleb tasuda kogu valitud teenuse/toote maksumus. Tasu maksmisega kinnitab klient, et ta on tutvunud kõikide teenusepakkuja poolt e-poe kaudu kättesaadavaks tehtud tingimustega ning aktsepteerib neid.
2. E-poes toimub tasumine teenuse/kauba eest ülekandega internetipanga vahendusel või krediit/deebetkaardiga Montonio vahendusel. Panga ülekandega on võimalik maksta järgmistest pankadest: Swedbank, SEB, LHV, Luminor, COOP Pank, Citadele, Revolut, N26.

Tellimuse tühistamine

1. Broneeringu muutmine kuni 30 päeva ette teatatud tühistamise korral tagastame 100% ettemaksust. Kuni 15 päeva ette teatatud tühistamise korral tagastame 50% ettemaksust. Vähem kui 15 päeva ette teatatud tühistamise korral me ettemaksu ei tagasta. Kui soovite broneeringut muuta, siis võtke meiega ühendust ning proovime leida kõigile sobiva lahenduse. Tagasimakse kliendile tehaks 7-10 tööpäeva jooksul. Broneeringu tühistamisel tuleb tasuda tehingutasu 3% broneerigu maksumusest. See arvestatakse automaatselt maha kliendi poolt varem tasutud broneeringu summast.
2. Kinkekaart kehtib ainult ühekordse ostu puhul.
Kui ostusumma on suurem kui kinkekaardi väärtus, saate ostusumma ja kinkekaardi väärtuse tasuda kassa lehel.
Kinkekaarti ei tagastata ega vahetata ümber.
Kinkekaardiga tasutud broneeringut on võimalik muuta ja tühistada vastavalt paketi tühistamistingimustele ja kuni kinkekaardi kehtivusaja lõpuni.

Konfidentsiaalsus ja isikuandmete töötlemine

1. E-poes tellimuse tegemisel ja ostu sooritamisel esitatud isikuandmeid (sh nimi, ettevõtte nimi, aadress, telefoni number jms) on konfidentsiaalsed ja neid töödelatakse tellimuse jaoks ning kauba ostjale saatmiseks vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele. Watermill ei avalikusta kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele ilma kliendi nõusolekuta.

Erimeelsused

1. Kliendi ja Watermill vahel e-poe vahendusel teenuste tellimise ja ostmisega tekkinud erimeelsused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või maakohtusse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

 

Watermill OÜ
Äriregistri kood: 16426646
Arveldusarve: EE262200221078455123
Puidu, Leebiku, Tõrva vald
www.watermillresort.ee
info@watermillresort.ee
Tel +372 5273285

SUPERPAKKUMINE! Peatu meie juures pikemalt ning saad majutuse soodsama hinnaga- 5 päeva kokku 990 eurot.

Pole vahet, kas tuled kahekesi või koos lastega, hind on sama!