fbpx
preloader

River House

Oled mõelnud, et sooviksid korraks aja maha võtta maakodus, mis asub looduses, eemal kiirest elutempost? Kus oleks võimalus nautida sauna ning käia jões end kastmas? Noppida põõsast marju ja tunda värskete marjade maitset? Lugeda lõpmatult raamatuid ja kuulata loodushääli?

Watermill

Need on küsimused, mis mõtetes liiguvad, kuid samas soovime kõike seda ilma kohustusteta, mis tavaliselt maakodu omamisega kaasnevad – toimetamised aias ja muru niitmine, sauna kütmine ja ettevalmistused õhtuseks mõnusaks olemiseks. Juba tervitabki pühapäev ning aeg on taas naaseda argipäeva juurde. Puhkuseks jäigi vaid hetk, kohustused aga röövisid suurema osa ajast. Just RIVER HOUSE majas saad Sa nautida kõiki maakodu võlusid, ilma, et Sul kaasneks selle ees kohustusi. Vaim puhanud ja kergus hinges – nii saad taas oma toimetuste juurde tagasi naaseda.

RIVER HOUSE maja asub endise Leebiku mõisale kuulunud vesiveski territooriumil otse Õhne jõe kaldal.

RIVER HOUSE 55 m2 hubases majas on olemas elutuba-köök, magamistuba ning vannituba. Köögis on olemas vajalikud nõud, kapselkohvimasin, röster, ahi, induktsioonpliit, külmik, nõudepesumasin ja veinikülmik. Maja on mõeldud kahele inimesele. Lisaks on võimalus mahutada kuni 2 last (olemas beebivoodi ning tumba-madrats). Kui on soov lapsed kaasa võtta, siis kindlasti eelnevalt märkige laste arv koos laste vanusega. Maja ees on suur terrass, kus on võimalik nautida suurepärast vaadet Õhne jõele.

Lemmikloomad kahjuks ei ole meie majutuses teretulnud. Peod ei ole majas lubatud. Suitsetamine ruumides on keelatud. Majas ööbivate inimeste arv ei tohi ületada broneeringus kokkulepitud inimeste arvu.

SUPERPAKKUMINE! Peatu meie juures pikemalt ning saad majutuse soodsama hinnaga- 5 päeva kokku 990 eurot.

Pole vahet, kas tuled kahekesi või koos lastega, hind on sama!